Menu:
Załóż konto Inteligo

Załóż konto Inteligo

Aby założyć konto Inteligo kliknij w poniższy banner:

Aby założyć konto Inteligo kliknij tutaj!

Dlaczego warto założyć konto Inteligo?
Przeczytaj poniższy tekst:

Od paru lat jesteśmy w XXI wieku, gdzie technika i wszystkie inne dziedziny życia poszły daleko do przodu. Nowoczesne rozwiązania "atakują" nas z każdej strony. Gdziekolwiek spojrzymy to wszystko, co kiedyś mogło być trudne, w tej chwili jest zmodyfikowane tak, aby jak najłatwiej było nam z tego korzystać. Tak samo jest z bankowością. Wszyscy dobrze pamiętamy, że kiedyś aby wpłacić lub wypłacić pieniądze z konta trzeba było iść do banku. Gdy chcieliśmy wykonać przelew musieliśmy iść do najbliższego banku, a pieniądze wpłacić można było również na poczcie. Zwykle trwało to godzinami, a my denerwowaliśmy się, że tracimy czas. Od kilku ładnych lat w Polsce wypłaty pieniędzy z konta możliwe są dzięki bankomatom, czyli urządzeniom dostępnym co kilka kroków w dużych miastach z których za pomocą karty można wyjąć pieniądze z konta. Ale to nie koniec ułatwień. Od jakiegoś czasu banki udostępniają opcję: konto przez Internet np. Inteligo. Jakie są zalety posiadania konta internetowego?

Po pierwsze dzięki kontom internetowym oszczędzamy czas i to mnóstwo czasu. Aby dowiedzieć się ile pieniędzy mamy na koncie nie musimy już biegać do banku i stać w długich kolejkach, ponieważ możemy wejść na nasze konto za pomocą łączy internetowych i sprawdzić dokładne informacje odnośnie salda, historii przelewów i wpływów itp. Dzięki temu nie musimy się stresować stojąc w kolejkach w banku i tracić czasu na czekanie i użeranie się z urzędnikami.

Po drugie z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze dnia i nocy mamy dostęp do naszego konta np. pko inteligo. Dawniej aby dokonać transakcji możliwe było to jedynie w godzinach pracy banku i mogliśmy to zrobić będąc jedynie w mieście, gdyż na wsi nie ma banków. A obecnie posiadając Internet w każdej chwili, nie ważne która jest godzina, i w każdym miejscu, nie ważne gdzie się znajdujemy, możemy wejść na stronę naszego konta inteligo i dokonać transakcji.

Kolejną ważną zaletą jest to, że opłaty za przelewy przez Internet są bardzo małe, albo wcale ich nie ma. Gdy przelewamy pieniądze z konta inteligo na inne konto inteligo nie płacimy żadnej prowizji, a gdy przelewamy pieniądze z inteligo na konto w innym banku płacimy za przelew zdecydowanie mniej niż na poczcie. Na poczcie za każdy przelew płacimy 2.50 zł czyli za 10 przelewów zapłacimy 25 zł, co daje nam 50 przelewów przez Internet. Widać różnicę, prawda?

Dodatkowo konto przez Internet możemy założyć w prosty sposób za pomocą Internetu, bez konieczności wizyty w banku. Pomocne mogą być np. agencje pkointeligo. Dzięki takim agencjom można w łatwy sposób założyć konto bankowe, uzyskać fachową poradę i zdobyć najważniejsze informacje o kontach takich jak konto inteligo.

Coraz więcej młodych ludzi korzysta z kont internetowych, a osoby ze starszego pokolenia powoli się do tego przekonują. Zalet można wymienić jeszcze mnóstwo, ale lepiej na własnej skórze przekonać się, że konta inteligo i inne konta internetowe to ogromne ułatwienie dla klienta.

Strona AgencjaPKO.pl nie jest w żaden sposób związana z bankiem PKO BP S.A.       FireFox!