Menu:
Załóż konto Inteligo

Karty do konta Inteligo

Posiadając indywidualne lub wspólne konto Inteligo możesz posiadać kartę przypisaną do rachunku głównego, do kolejnego rachunku/ów i kartę do rachunku kredytowego (kartę kredytową).

Karta do rachunku głównego

Otrzymujesz ją automatycznie otwierając konto Inteligo. Podczas wypełniania wniosku o otwarcie konta Inteligo samodzielnie decydujesz, który rodzaj karty otrzymasz: Inteligo Visa Electron lub Inteligo Visa Electron z Sercem, z której część dochodów banku z dokonywanych nią transakcji bezgotówkowych przekazywana jest na konto Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca. Kartę do rachunku głównego otrzymujesz przesyłką kurierską wraz z umową.

Karta do kolejnego rachunku

Jeżeli otworzysz kolejny rachunek, w każdym momencie możesz zamówić do niego kartę. Możesz to zrobić w serwisie WWW (sekcja: "Moje dane"/"Karty płatnicze") lub kontaktując się z konsultantem. Samodzielnie wybierzesz, który rodzaj karty otrzymasz: Inteligo Visa Electron lub Inteligo Visa Electron z Sercem oraz, w jaki sposób zostanie Ci ona dostarczona: przesyłką kurierską (opłata zgodnie z aktualną Tabelą opłat i prowizji) lub tradycyjną przesyłką pocztową. Możesz podać dowolny adres, pod który chcesz otrzymać przesyłkę. Jeśli wybierzesz opcje dostarczenia przesyłki za pomocą poczty tradycyjnej, może być ona dostarczona również na adres znajdujący się za granicą Polski. Po złożeniu zamówienia, możesz na bieżąco sprawdzać jego status, klikając na link "Historia i status zamówienia" (sekcja "Moje dane"/"Karty płatnicze").

Karta do rachunku kredytowego

Jeśli otworzysz rachunek kredytowy (kredyt Inteligo), automatycznie otrzymasz do niego Kartę kredytową. Pierwszą Kartę kredytową otrzymujesz pocztą, po podpisaniu umowy kredytowej. Po otrzymaniu, kartę należy aktywować nadając jej czterocyfrowy PIN, najwygodniej zrobisz to w serwisie WWW.

Karty Inteligo (konto indywidualne i wspólne) Karta do rachunku głównego Karta do kolejnego rachunku Karta do rachunku kredytowego
Wizerunek  
Rodzaj Inteligo Visa Electron lub Inteligo Visa Electron
z Sercem
Inteligo Visa Electron lub Inteligo Visa Electron
z Sercem
Karta kredytowa (Visa Electron)
Sposób zamówienia Automatycznie wraz z otwarciem konta Samodzielnie w serwisie WWW Automatycznie wraz z uruchomieniem kredytu Inteligo
Sposób dostarczenia Przesyłka kurierska wraz z umową rachunku Przesyłka kurierska lub przesyłka pocztowa Przesyłka pocztowa dostarczana po podpisaniu umowy kredytu Inteligo
Aktywacja  Serwis WWW lub automatyczny serwis telefoniczny
Przeznaczenie
  • Transakcje gotówkowe we wszystkich bankomatach oznaczonych symbolem Visa (w tym 1800 bankomatów PKO BP SA oraz 400 bankomatów  sieci Euronet) oraz w wyposażonych w terminale POS: oddziałach banków (w tym 1200 oddziałów PKO BP SA) i ponad 2400 agencjach PKO BP SA.
  • Transakcje bezgotówkowe (wszystkie punkty handlowo-usługowe oznaczone symbolem Visa Electron, sklepy internetowe)
Termin ważności 2 lata
Limity Automatycznie otrzymasz limit w wysokości 5000 zł na wypłaty gotówkowe i 20 000 zł na transakcje bezgotówkowe. Limity operacji dokonywanych kartą Inteligo możesz  dowolnie zmieniać w serwisie WWW (sekcja "Moje dane" -> "Karty płatnicze" -> "Zmień limity") lub korzystając z pomocy konsultanta. Pamiętaj, że możesz również wybrać opcję bez limitu. Ustawienie limitu na kwotę 0 zł spowoduje zablokowanie transakcji wybranego typu.  

Przydatne numery:

  • (81) 53 56666 (płatny numer specjalny, wyłącznie do zastrzegania kart)
  • 0 800 121 121 (bezpłatny, dostępny w kraju)
  • (81) 53 56789 (płatny, dostępny w kraju, za granicą i z telefonów komórkowych)
Strona AgencjaPKO.pl nie jest w żaden sposób związana z bankiem PKO BP S.A.       FireFox!