Menu:
Załóż konto Inteligo

Konto Intelligo

W Inteligo masz do wyboru dwa rodzaje kont prywatnych oraz konto firmowe. Konta prywatne to: konto indywidualne, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami. Osoby te nie muszą być z Tobą spokrewnione, możesz więc otworzyć konto wspólne wraz ze swoim partnerem lub kolegą.

W ramach każdego z kont możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków, co znacznie ułatwi Ci zarządzanie oszczędnościami. Każdemu z rachunków możesz nadać własną nazwę np. Na co dzień, Lokata, Wakacje, Net etc. Pierwszy rachunek, tzw. główny, jest ważniejszy od pozostałych, otwierasz go automatycznie z chwilą podpisania umowy. Od razu i za darmo otrzymujesz do niego kartę Inteligo Visa Electron. Kolejne rachunki otwierasz w serwisie WWW lub przez telefon, a kartę do nich dostaniesz na życzenie.

Konta należą do kont w ramach, których opłaty wynoszą 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 złotych za wydanie karty i używanie, 0 złotych za przelewy krajowe oraz 0 złotych za wypłaty z bankomatów PKO i BZ WBK.

Aby w pełni korzystać z wygody i nowoczesności konta Inteligo, aktywuj koniecznie Serwis SMS. Będziesz na bieżąco otrzymywać SMS-y potwierdzające każdą transakcję (pensja, zakupy kartą, realizacja stałych zleceń i płatności).

Operacje finansowe na kontach Inteligo wykonujesz wszędzie, przez 24 godziny na dobę, przez Internet, WAP, SMS, telefon, bankomaty i agencje PKO.

Konto indywidualne

Indywidualne konto Inteligo przeznaczone jest dla osób powyżej 13 roku życia, będących rezydentami w Polsce. Posiadaczem indywidualnego konta Inteligo może być tylko jedna osoba.

Dodatkowo:

  • nie są wymagane comiesięczne wpłaty i minimalne saldo do naliczania odsetek
  • w ramach konta indywidualnego możesz posiadać dowolną liczbę rachunków w PLN
  • do każdego rachunku w ramach konta możesz otrzymać osobną kartę Inteligo Visa Electron.

Konto wspólne

Posiadaczami konta wspólnego mogą być 2 lub 3 osoby. Nie muszą być one z Tobą spokrewnione, możesz więc otworzyć konto wspólne wraz ze swoim partnerem lub kolegą. Każdy z posiadaczy konta ma te same prawa do dysponowania pieniędzmi zgromadzonymi na rachunkach. Każdy z nich otrzymuje też od razu i za darmo kartę Inteligo Visa Electron.

Konto wspólne, podobnie jak konto indywidualne, mogą otworzyć osoby powyżej 13 roku życia, będące rezydentami w Polsce.

Dodatkowo:

  • możesz posiadać kilka kont wspólnych, pod warunkiem, że każde z nich jest z inną osobą
  • w ramach konta wspólnego możesz posiadać dowolną liczbę rachunków w PLN
  • nie są wymagane comiesięczne wpłaty i minimalne saldo do naliczania odsetek.

Konto firmowe

Konto firmowe w Inteligo to wygodny dostęp do środków finansowych przez telefon, internet oraz inne formy obsługi online. Możliwe jest otwarcie dowolnej liczby kont z nieograniczoną ilością rachunków.

Dodatkowo:

  • konto wolne jest od konieczności utrzymywania określonego salda i ruchu miesięcznego
  • 0 zł za przelewy do US i ZUS
  • możliwość dokonywania bezpłatnych wypłat w 3500 bankomatów z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZWBK
Strona AgencjaPKO.pl nie jest w żaden sposób związana z bankiem PKO BP S.A.       FireFox!