Menu:
Załóż konto Inteligo

Oferta dla Agencji PKO BP

PKO Inteligo

Jeżeli jesteś właścicielem lub właśicielką agencji PKO Banku Polskiego, skorzystaj z okazji posiadania swojej własnej strony internetowej w unikalnej domenie Agencja PKO.pl.

Proponujemy Państwu utworzenie i utrzymanie Państwa strony internetowej w postaci: www.[twoja-nazwa].agencjapko.pl. Człon [twoja-nazwa] wybierzesz sam(a), ale sugerumy tu wybór miasta lub miasta i dzielnicy w której znajduje się agencja.

Jakie korzyści daje Agencji PKO BP posiadanie własnej strony internetowej?

  • Lepszy kontakt z klientem - poprzez udostępnienie e-mail, nr Gadu-Gadu lub telefonu przyczynisz się do stałego kontaktu ze swoimi klientami. Z całą pewnością wzrośnie zadowolenie Twoich klientów, gdyż będą mogli pozyskać interesujące informacje nie wychodząc z domu. Pośrednio przełoży się to również na Twoje dochody.
  • Możliwość prowadzenia Newslettra - czyli powiadamianie klienta o nowościach na Twojej stronie i w ofercie banku PKO BP.
  • Reklamowanie usług PKO na Twojej stronie internetowej spowoduje zwiększenie Twoich zarobków.
  • Konto e-mail - w prestiżowej domenie AgencjaPKO.pl, zwiększy Twoją wiarygodność i profesjonalizm w oczach Twoich klientów.
  • Dzięki systemowi opinii dowiesz się co klienci myślą o Twojej Agencji. Pozytywne opinie na pewno przyczynią się do wzrostu liczby klientów.

Aby skorzystać z możliwości posiadania strony swojej agencji należy:

  • Być właścicielem Agencji Banku PKO BP.
  • Napisać na adres info@agencjapko.pl prośbę o wysłanie listu z danymi do logowania dla odpowiedniej agencji.
  • Po otrzymaniu listu z danymi do logowania należy postępować zgodnie z instrukcją załączoną w liście

Jak wypromować stronę swojej agencji, by przynosiła zyski?

Najprostszym sposobem promocji strony agencji PKO jest umieszczenie jej adresu w formie plakatu (wydruku komputerowego) we wnętrzu agencji, na drzwiach wejściowych lub w innym, widocznym miejscu.

Jeżeli w Twoim mieście bądź dzielnicy działa lokalny portal internetowy, możesz również zamieścić w nim swoją reklamę. Jeżeli udzielasz się w jego forum internetowym, zamieść adres swojej strony w stopce każdej wiadomości, którą wysyłasz.

Strona AgencjaPKO.pl nie jest w żaden sposób związana z bankiem PKO BP S.A.       FireFox!